Канада мобілізує військових для допомоги у боротьбі з лісовими пожежами. В Британській Колумбії близько 360 пожеж

Канада мобілізує військових для допомоги у боротьбі з лісовими пожежами Федеральна допомога, включаючи військові ресурси, мобілізується для надання допомоги Британській Колумбії у боротьбі із сотнями лісових пожеж, оголосив у п’ятницю міністр з надзвичайних ситуацій Білл Блер, пише Наш Ванкувер

У четвер міністр з надзвичайних ситуацій та кліматичної готовності Британської Колумбії Боуінн Ма заявила, що вона зробила відповідний запит на допомогу.

У своєму твіттері Блер повідомив, що він схвалив запит на надання федеральної допомоги пожежникам та співробітникам служб надзвичайних ситуацій, які “працюють не покладаючи рук” у Британській Колумбії.

За словами Блера, допомога буде надана всіма федеральними відомствами та канадськими збройними силами. Федеральна допомога може включати військову допомогу для евакуації повітрям з віддалених районів, а також військовослужбовців, навчених як пожежники, які можуть «зачищати», щоб не допустити повторного займання.

За даними служби пожежної охорони Британської Колумбії, загальна кількість пожеж, що діють, в провінції перевищила 360, а кількість загрозливих або потенційно небезпечних пожеж зросла до 17.

Заява Блера прозвучала в той момент, коли регіональний округ Центрального узбережжя видав наказ про евакуацію населення, що охоплює 20 км вздовж долини річки Дін, приблизно за 50 км на північ від Белла Кула.

Спочатку округ випустив попередження у середу, але у п’ятницю перевів його до розряду наказу. Наказ торкається території на 36 км вздовж долини річки Дін.

Пожежа в цій місцевості виникла внаслідок удару блискавки і має площу близько трьох квадратних кілометрів.

Поки на більшій частині території Британської Колумбії зберігається спекотна та суха погода, деякі мешканці ігнорують те, наскільки нестабільна ситуація із лісовими пожежами. Служба охорони природи Британської Колумбії (BCCOS) повідомила, що лише за один вікенд вона видала штрафів на 9 200 доларів за розпалювання восьми багать.

http://www.ostrovok.lg.ua/news/chernaya-voda/kanada-mobilizuie-viyskovih-dlya-dopomogi-u-borotbi-z-lisovimi-pozhezhami-v-britanskiy-kolumbiyi

Loading