Кіровоградщина: на території Чорноліського лісгоспу відбувся масштабний рейд

З початку пожежонебезпечного періоду традиційно посилюються профілактичні заходи щодо попередження пожеж у лісових масивах та екосистемах області.

Рятувальники, як правило, проводять спільні рейдові профілактичні відпрацювання з працівниками поліції та лісового господарства Кіровоградської області, щоб кожен представник зацікавленого відомства у межах своїх повноважень переконав громадян серйозно ставитись до питання збереження зеленого фонду області від пожеж.

11 червня масштабний рейд відбувся на території Чорноліського лісгоспу у м. Знам’янка. У ньому взяли участь рятувальники Управління ДСНС та Знам’янського міськрайвідділу, лісівники, поліцейські та волонтери Червоного Хреста, які інформували відпочивальників щодо правил пожежної безпеки у лісі.

на території Чорноліського лісгоспу відбувся масштабний рейд

Зокрема, нагадували про високий рівень пожежної небезпеки та заборону будь-яких дій, що можуть спровокувати пожежі у лісовому масиві. Порушників пожежної безпеки виявлено не було, проте кожен зустрічний громадянин прослухав важливу інформацію від учасників рейду та отримав застережну листівку.

У ДСНС України у Кіровоградській області

Июнь 11, 2020 | Новини

http://fotoinform.net/news/novosti-na-ukrainskom-yazike/kirovogradshina-na-teritoriyi-chornoliskogo-lisgospu-vidbuvsya-masshtabniy-reyd-foto.html