Кіровоградська область: лісівники спільно з рятувальниками та поліцейськими провели роз’яснювальну роботу у лісових масивах області

19 червня лісівники разом з фахівцями районних підрозділів Управління ДСНС у Кіровоградській області та поліцейськими організували спільні рейди у лісових масивах на території Олександрійського, Маловисківського та Олександрівського районів. Під час спільного патрулювання ділянок у лісах, які найчастіше відвідують жителі довколишніх населених пунктів, учасники рейдів перевіряли не тільки, чи лісовим насадженням не загрожує вогонь, а й чи дотримуються громадяни правил пожежної безпеки у пожежонебезпечний період.

Відпочивальників закликали не розкладати багать на території лісових масивів, оскільки це може спровокувати масштабні пожежі та завдати значної шкоди довкіллю, здоров’ю людей і народному господарству. Крім того, рятувальники просили не бути бездіяльними, якщо стали свідками необережної поведінки з вогнем інших осіб, адже лісові пожежі – спільне лихо для усіх. Вогонь у лісових зонах, особливо з хвойними породами, дуже швидко поширюється і його надзвичайно складно гасити. Після лісової пожежі не залишається нічого живого й відновлення флори та фауни триває десятками і сотнями років. У ході рейду усім громадянам були роздані листівки із застереженням та номером Служби порятунку – «101».

20.06.2020, 09:24

У ДСНС України у Кіровоградській області

https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/109981.html