Колишніх керівників Шацького національного природного парку звинувачують у вирубці дерев

Державі завдано майже 17 млн грн збитків

24 Квітня 2021 00:55

Двом колишнім керівникам Шацького національного природного парку – директору та тимчасовому виконувачу обов’язків директора, повідомили про підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, посадовці у 2017 році внаслідок неналежного виконання своїх обов’язків, в порушення вимог чинного законодавства видали лісорубні квитки, на підставі яких проведено незаконні рубки формування і оздоровлення лісів на території об’єкта природно-заповідного фонду.

Державі завдано майже 17 млн грн збитків.

Джерело: Офіс генпрокурора

https://1news.com.ua/ipol/kolyshnih-kerivnykiv-shatskogo-natsionalnogo-pryrodnogo-parku-zvynuvachuyut-u-vyrubtsi-derev.html


ЕКСКЕРІВНИКИ ШАЦЬКОГО НАЦПАРКУ ДАЛИ ДОЗВІЛ НА НЕЗАКОННУ ВИРУБКУ ЛІСУ І ЗАВДАЛИ ЗБИТКІВ НА 17 МЛН

23 Квітня 2021 19:40

Двом екскерівникам Шацького національного парку повідомили про підозру у службовій недбалості, якою державі завдано збитків на майже 17 мільйонів гривень.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волині.

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури двом колишнім керівникам Шацького національного природного парку – директору та тимчасовому виконувачу обов’язків директора – повідомили про підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам (ч.2 ст. 367 КК України).

Слідство вважає, що обидва посадовці у 2017 році внаслідок неналежного виконання посадових обов’язків, у порушення вимог чинного законодавства видали лісорубні квитки, на підставі яких проведено незаконні рубки формування і оздоровлення лісів на території об’єкта природно-заповідного фонду, чим державі завдано збитків на суму майже 17 мільйонів гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Територіального управління ДБР у Львові.

Довідково: санкцією ч.2 ст. 367 КК України за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

https://www.volynnews.com/news/all/ekskerivnyky-shatskoho-natsparku-daly-dozvil-na-nezakonnu-vyrubku-lisu-i-sprychynyly-zbytkiv-na-17-mln-/