Конкурси в Держлісагентстві

ДАЛРУ846

Начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

10550 – 10550 грн.  м.Київ

1. Здійснює керівництво діяльністю Управління, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності;
2. Організовує та забезпечує виконання Управлінням Конституції та законів України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, доручень Прем’єр-міністра України, наказів Міндовкілля, доручень Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, наказів Держлісагентства та доручень Голови Держлісагентства, розпоряджень голови місцевої держадміністрації.
3. Вносить Голові Держлісагентства пропозиції щодо визначення пріоритетів роботи Управління і шляхів виконання покладених на нього завдань та подає на затвердження плани роботи Управління (річні, піврічні), погоджені з головою місцевої держадміністраціїю
4. Попередньо письмово погоджує рішення про визначення пріоритетів та плани роботи Управління з головою місцевої держадміністрації, вживає вичерпних заходів для врегулювання розбіжностей.
5. Звітує перед Головою Держлісагентства, головою місцевої держадміністрації про виконання покладених на Управління завдань та планів роботи.
6. Забезпечує в установленому порядку дієву взаємодію з місцевою держадміністрацією.
7. Забезпечує надання місцевій держадміністрації інформації, необхідної для здійснення нею державного контролю.
8. Здійснює добір кадрів в Управління.
9. Організовує роботу з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників.
10. Призначає на посади та звільняє з посад в порядку, передбаченому законодавством про державну службу, державних службовців Управління, присвоює їм ранги державних службовців, приймає рішення про їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності (крім своїх першого заступника та заступників).
11. Приймає на роботу і звільняє з роботи в порядку, передбаченому законодавством про працю, працівників Управління, приймає рішення щодо їх заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності.
12. Порушує перед Головою Держлісагентства питання щодо заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності свого першого заступника та заступників;
підписує накази Управління.
13.Розподіляє обов’язки між першим заступником та заступниками начальника Управління.
14.Затверджує положення про структурні підрозділи, посадові інструкції державних службовців та працівників Управління.
15. Здійснює інші повноваження відповідно до законодавства.

Дата оголошення вакансії:

18.01.2022

Кінцевий термін подачі документів:

25.01.2022

Прийняття документів завершено!

Детальніше…


ДАЛРУ847

Заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

9250 – 9250 грн.  м.Київ

1. Організовує виконання покладених на Управління завдань з питань використання лісосировинних ресурсів, технічної політики та охорони праці.
2. Організовує розроблення пропозицій та реалізацію прийнятих рішень щодо раціонального використання лісів, організації участі Управління та державних лісогосподарських підприємств області у виставкових заходах, формування і реалізації інвестиційної політики.
3. Здійснює контроль та координацію будівництва об’єктів виробничо-соціального призначення, в тому числі лісових доріг та інших об’єктів інженерної інфраструктури лісового господарства.
4. Організовує в установленому порядку видачу сертифкатів походження лісоматеріалів та виготовлення з них пиломатеріалів.
5. Забезпечує впровадження досягнень науки і техніки, а також нових технологій і передового досвіду необхідних для реалізації програм розвитку лісового і мисливського господарства.
6. Розглядає в установленому порядку звернення з питань використання лісосировинних ресурсів, технічної політики та охорони праці.

Дата оголошення вакансії:

18.01.2022

Кінцевий термін подачі документів:

25.01.2022

Прийняття документів завершено!

Детальніше…

https://career.gov.ua/site/vacantions-search

 44 total views,  1 views today