Контроль за роботою лісових господарств сьогодні значно більш жорсткий, ніж до реформи

ДП “Ліси України”

❗️Кожного місяця безпека ДП «Ліси України» проводить комплексні перевірки у десятках філій. Це як планові заходи, так і відпрацювання сигналів та оперативних даних, які надходять з місць.

Контроль за роботою лісових господарств сьогодні значно більш жорсткий, ніж до реформи. Домовитися зі співробітниками безпеки — хибна справа. Про це у галузі знають.

Не дивно, що кількість і масштаб виявлених порушень поступово зменшується. Невідворотність покарання робить свою справу.

Якщо за 5 місяців (лютий – червень) виявлено 341 факт незаконних рубок дерев, що спричинило шкоду на суму 213 млн грн, то за останні 4 місяці (липень – жовтень) таких фактів виявлено 147 на суму 94,4 млн грн. Зменшення більше ніж удвічі!

Також спостерігається суттєве зменшення виявлених фактів порушення реалізації деревини, нестачі лісопродукції та невідповідність класності деревини.

Але позитивна тенденція — не привід зменшувати пильність.

❌Вчора на проміжному складі Овруцької філії співробітники департаменту безпеки ДП «Ліси України» виявили 232 м2 необлікованої деревини на суму 500 тис. грн. Що це — недбалість або схема з легалізації нелегальної деревини?

Обов’язково з’ясуємо. Викликана поліція. Відкрито кримінальне провадження. Триває розслідування.

До відповідальності будуть притягнути всі співробітники, дотичні до цієї ганебної історії. Як до службової, так і до кримінальної. З порушників одразу буде знята бронь.

Цей випадок — чергове свідчення того, що контроль на підприємстві більш ніж жорсткий. Щось приховати з кожним днем стає все складніше. Хто цього ще не зрозумів, обов’язково зрозуміє.

Loading