Корсунь-Шевченківські лісівники провели понад 118 рейдів

09:58

Державні лісогосподарські підприємства несуть функцію державної природоохоронної структури, мета якої – забезпечення правомірної взаємодії людини та природи в процесі використання цінних ресурсів лісу. Першочерговим завданням державної лісової охорони є не лише охорона та захист лісових насаджень, але і забезпечення повноправного та захищеного існування їх мешканців.  

Незаконне полювання, а саме браконьєрство – на жаль, має місце. Для запобігання протиправної діяльності та недопущення порушення лісового та мисливського законодавства, лісівники зобов’язані проводити рейди, перевіряти дозвільні документи, контролювати засоби та способи ведення полювання на території мисливських угідь

. Лише за січень 2022 року працівниками державної лісової охорони Корсунь-Шевченківського лісгоспу, а це – мисливствознавці, інженери, лісничі, майстри, – проведено 118 планових та раптових рейдових перевірок. Для патрулювання в 15-ти підрозділах залучено 16 службових автомобілів, засоби фото- та відеофіксації. У результаті виявлено порушення ст. 65, 73, 77, 85 КУпАП та складено 19 протоколів. З порушниками в обов’язковому порядку проводяться роз’яснювальні бесіди – лісівники наголошують на необхідності дотримання законодавства та загальноприйнятих правил поведінки в лісових масивах.  

За інформацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства

https://novadoba.com.ua/377837-korsun-shevchenkivski-lisivnyky-provely-ponad-118-rejdiv.html

Loading