Користувалися службовими авто у власних цілях: НАЗК склало протоколи щодо керівників лісгоспу на Чернігівщині

16:29

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до Деснянського районного суду Чернігова два протоколи про адміністративні правопорушення щодо начальника Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергія Аніщенка, а також його першого заступника Вадима Фесюна.

Про це повідомляє НАЗК на своєму офіційному сайті.

Слідство встановило, що службовці отримали у безоплатне користування для власних потреб автомобілі Skoda Superb та Volkswagen Tiguan, які належать підконтрольним їм лісовим господарствам. Водночас обслуговування автівок проводилось коштом цих лісових господарств.

Дії керівників Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства кваліфіковано як порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

Крім того, керівництво Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства діяло в умовах реального конфлікту інтересів, видаючи спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів – лісорубні квитки для господарств, від яких отримали вказані автомобілі.

Дії посадовців кваліфікують за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП – порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Фото — НАЗК.

https://val.ua/uk/132734.html

***

14:48, Сьогодні

НАЗК склало та направило до Деснянського районного суду Чернігова два протоколи про адміністративні правопорушення стосовно начальника Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергія Аніщенка, а також його першого заступника Вадима Фесюна.

Проміняли ліс на автомобілі: НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо керівників лісгоспу на Чернігівщині

Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК).

Проміняли ліс на автомобілі: НАЗК направило до суду адмінпротоколи щодо керівників лісгоспу на Чернігівщині, фото-1

У співпраці з СБУ встановлено, що службовці отримали у безоплатне користування для власних потреб автомобілі Skoda Superb та Volkswagen Tiguan, які належать підконтрольним їм лісовим господарствам. Водночас обслуговування автівок проводилось коштом цих лісових господарств.

Дії керівників Північного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства кваліфіковано як порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків.

Крім того, керівництво діяло в умовах реального конфлікту інтересів, видаючи спеціальні дозволи на використання лісових ресурсів – лісорубні квитки для господарств, від яких отримали вказані автомобілі.

Зазначені дії посадовців кваліфіковано за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП – порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

https://www.0462.ua/news/3656002/zitelka-cernigova-pisla-rozmovi-z-operatorom-mobilnogo-zvazku-vtratila-ponad-70-tis-grn

Loading