Китайські вчені створили дронів, здатних літати у густому лісі і спілкуватися один з одним

7 мая, 08:37

Безпілотники постійно обмінюються даними, зібраними бортовими камерами з датчиками глибини, та складають карти свого оточення. Якщо шлях перед одним з дронів заблокований, він може використати інформацію його сусідів для побудови нового маршруту. Безпілотники розміром з долоню також здатні літати у густому бамбуковому лісі, пише Science.

Розробники зазначили, що подібні групи дронів можна використовувати для надання допомоги при стихійному лисі, а також у військових цілях.

Старший викладач Лондонського університету королеви Марії Ельке Шварц зазначив, що здатність орієнтуватися в складних середовищах є бажаною для цілого ряду військових цілей, у тому числі для ведення бойових дій у містах.

1800.jpeg (131 KB)

Рой з дронів потенційно небезпечніший, ніж одиночні безпілотники. Одна людина не може одночасно керувати роєм з 10 дронів, але якщо це завдання перекласти на алгоритми, то військовий потенціал такої групи значно підвищиться.

Джерело
InternetUA
InternetUA

https://my.ua/news/cluster/2022-05-07-kitaiski-vcheni-stvorili-droniv-zdatnikh-litati-u-gustomu-lisi-i-spilkuvatisia-odin-z-odnim

 59 total views,  2 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.