Київські вогнеборці тренувалися приборкувати вогонь у лісі

30 квіт. 2021 р.

Попереду в українців тривалі вихідні, багато хто після освячення великоднього кошика планує вилазку на природу. Однак рятувальники застерігають – людська недбалість основна причина лісових пожеж. Хоча цьогоріч їх значно менше.

Espreso.TV

***

Скільки сил і засобів потрібно, щоби загасити два вогнища? Репортаж із навчань ДСНС | Вікна-Новини

Квадрокоптери із тепловими камерами, пожежні машини й десятки медиків.

Таким складом столичні рятувальники вчилися гасити лісові пожежі.

Кажуть, що поки погода сприяла їхньому спокою, але на травневі свята, коли почнуться традиційні шашлики в лісі, очікують сплеску пожеж.

Тож укотре звертаються до українців бути обачними. А сьогодні показали: скільки сил і засобів потрібно, щоби загасити два вогнища.

Вікна-новини

***

Столичні рятувальники взяли участь у навчаннях з ліквідації лісових пожеж

Сьогодні, 30 квітня, рятувальники Головного управління ДСНС України у м. Києві взяли участь у спільних показових навчаннях з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми міста Києва єдиної державної системи цивільного захисту по запобіганню та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених лісовими пожежами у Дарницькому районі. Навчання проходили на території Микільського лісництва комунального підприємства “Дарницьке лісопаркове господарство”.

Головне управління ДСНС України у м. Києві

***

Київські рятувальники провели навчання для протидії лісовим пожежам

30 квітня на території Микільського лісництва КП «Дарницьке лісопаркове господарство» відбулись спеціалізовані навчання київських рятувальних і комунальних служб для протидії та ліквідації наслідків лісових пожеж. До навчань були залучені 18 одиниць техніки та близько 80 осіб. За легендою навчань, на території лісового масиву виявлена пожежа, що виникла в результаті розведення багаття в недозволеному місці. Далі за допомогою квадрокоптера здійснюється повітряна розвідка, гасіння пожежі за допомогою спеціалізованої техніки, а також порятунок можливих потерпілих внаслідок пожежі. Надання першої допомоги потерпілим.

Ukrinform TV

***

Гасили полум’я та рятували постраждалих: як рятувальники провели тренування на Київщині

103 лісові пожежі від початку року зафіксували в Києві та Київській області. Тому щоби швидше їх виявляти та ліквідовувати, у столиці рятувальники провели тренування. Навчання відбувалися на території Микільського лісництва.


5 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *