Латвійська делегація відвідала Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарства

У межах візиту колег із Латвії до Державного агентства лісових ресурсів України керівник підприємства «Державні ліси Латвії» Робертс Стріпнієкс і представник посольства Латвії в Україні Ендвінс Серверс разом експерткою Держлісагентства Любов Полякова приїхали у ДП “Овруцьке спеціалізоване лісове господарство”.

У Ситовецькому лісництві учасники зустрічі оглянули лісові культури 2020 року, створені на лісових ділянках, які постраждали від минулорічних пожеж.

У Виступовицькому лісництві – новий тепличний комплекс для вирощування сіянців лісових порід із закритою кореневою системою.

Найбільшу увагу латвійці приділили сучасним технологіям у лісовому насінництві та вирощуванню сіянців із закритою кореневою системою.

Представники Латвійської республіки на прикладі власного підприємства ділилися передовим досвідом із лісовідновлення, адже у них запроваджена ефективна модель ведення цього напрямку господарювання, система переробки і відбору насіння, успішно функціонує потужний тепличний комплекс тощо. Чверть садивного матеріалу, котрий вони вирощують – йде на експорт і попит на нього лише зростає.

Державне агентство лісових ресурсів України

https://www.0412.ua/news/3142965/latvijska-delegacia-vidvidala-zitomirske-oblasne-upravlinna-lisovogo-ta-mislivskogo-gospodarstva

https://www.0412.ua/news/3142965/latvijska-delegacia-vidvidala-zitomirske-oblasne-upravlinna-lisovogo-ta-mislivskogo-gospodarstva