Лісівник-воїн: інженер Любешівського лісомисливського господарства Михайло Куземич

Михайло Куземич

18 Червня 2022, 16:09

Виходець із лісівничої династії  з честю виконує свій військовий обов’язок.

Федір Куземич понад 25 років своєї праці віддав Великоглушанському лісництву  – ідеться на фейсбук-сторінці ДП «Любешівське лісомисливське господарство».

Важко порахувати, зазначається в дописі, скількох лісівників він виховав за цей час. Тож і не дивно, що і син його, Михайло, також обрав лісівничу стежку – він інженер з охорони та захисту лісу.

«Неможливо розділити особисте й професійне, коли ти любиш ліс, виріс у лісі. Я з дитинства знав про непрості лісівничі будні. Тож у виборі майбутньої професії, навіть не розглядав інших варіантів», – каже Михайло.

Важким випробуванням для нашої країни і народу стала війна. Тому Михайло з першого дня вступив добровільно до Тероборони, а з травня – до лав ЗСУ, де з честю виконує свій військовий обов’язок.

Силою і підтримкою для лісівника є дружина Тетяна, яка працює бухгалтером на підприємстві вже понад чотири роки, та син Данилко.▫️

Такі чоловіки, як Михайло Куземич,  є тою платформою, на якій створюється наша нова держава.

https://lyubeshiv.rayon.in.ua/news/523184-lisivnik-voin-inzhener-lyubeshivskogo-liso-mislivskogo-gospodarstva-mikhaylo-kuzemich

 204 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.