Лісівникам Житомирщини передали техніку для попередження та ліквідації пожеж на 10 млн грн

09.07 23:23   

 Сьогодні, 9 липня, в Олевську відбулася передача лісівникам Житомирської області техніки та засобів для попередження та ліквідації пожеж. Це трактори, причепи, плуги, мотопомпи, пожежні рукави, ранцеві лісові вогнегасники, паливно-мастильні матеріали, спецодяг та засоби індивідуального захисту. На придбання техніки та спецзасобів спрямували понад 10 млн грн з резервного фонду державного бюджету України.

Так, за клопотанням Державного агентства лісових ресурсів України в особі першого заступника голови Держлісагентства та за активного сприяння голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка область отримала кошти для оновлення матеріально-технічної бази.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.04.2020 № 407-р «Про виділення коштів для здійснення заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в зоні відчуження, зоні безумовного (обов’язкового) відселення та на прилеглих до них землях державних підприємств, які належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів» було виділено Житомирському обласному управління лісового та мисливського господарства 10 млн 052 тис. грн за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету для здійснення закупівлі спецтехніки та засобів на здійснення заходів щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами на території Житомирської області.

Нагадаємо, що сьогодні на Житомирщині відбувається виїзне засідання Робочої групи Комітетів Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування та з питань правоохоронної діяльності, участь у якому беруть Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський та народні депутати України.

RuporZT

https://ruporzt.com.ua/actualno/147010-lsvnikam-zhitomirschini-peredali-tehnku-dlya-poperedzhennya-ta-lkvdacyi-pozhezh-na-10-mln-grn.html