Лісівники Кіровоградщини спільно з поліцейськими та надзвичайниками дбають про збереження лісів від пожеж

У жарку пору року у рази збільшується ризик виникнення пожеж на відкритих територіях. Через людську необережність, а часом – злочинну недбалість, трапляються займання сухої трави, сміття, а іноді – навіть низові лісові пожежі. Тож роботи додається як лісівникам, так і рятувальникам, головною турботою яких залишається запобігання пожежам та їх ліквідація.

З цією метою у місцях відпочинку у лісах представниками лісових господарств та підпорядкованих підрозділів і працівниками Управління ДСНС в області спільно з правоохоронцями здійснюються профілактичні рейди.

22 червня профілактичний обхід територій лісових масивів та паркових зон, де найбільше люблять відпочивати місцеві жителі, відбувся на території Знам’янського та Онуфріївського районів. працівники лісового господарства та поліції з рятувальниками поспілкувались з відпочивальниками, нагадали їм правила пожежної безпеки, порядок дій при виникненні пожежі в лісі, закликали не випускати з поля зору дітей, не допускати їх пустощів з вогнем і обов’язково прибрати після себе місце відпочинку. Співрозмовникам також були вручені листівки з правилами безпеки.

Опубліковано: 22.06.2020, 17:52

https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/110089.html