Лісівники та підрозділи ДСНС гасять імітовану лісову пожежу

Лісівники та підрозділи ДСНС гасять імітовану лісову пожежу.

У ДП “Кам’янець-Подільське ЛГ” поблизу кварталу 71 Маківського лісництва розпочинаються тактико-спеціальні навчання із гасіння “великої лісової пожежі”.

Хмельницьке обласне Управління лісового та мисливського господарства

***

Двадцятий зведений загін Хмельницького ОУЛМГ вирушає на допомогу !

По плану навчання керівник лісгоспу (керівник гасіння пожежі) повідомляє Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, що є загроза розвитку пожежі та можливий перехід у верхову лісову пожежу та просить залучити сили та засоби зведеного загону Хмельницького ОУЛМГ.

Перший заступник начальника повідомляє Держлісагентство про розвиток ситуації. Після повідомлення, Хмельницьке ОУЛМГ приймає рішення про залучення сил та засобів обласного зведеного загону у кількості 19 чоловік особового складу та 4 одиниці пожежної техніки до гасіння умовної лісової пожежі.

Прибувши на міcце пожежі зведений загін, у складі пожежної машини ЗІЛ-131 та трьох лісопожежних модулів з залученням 19 чоловік особового складу приступає до гасіння умовної лісової пожежі.

Перший заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ Золотий П.С. повідомляє Держлісагентство про ситуацію, яка склалась та просить залучення до гасіння додаткових сил та засоби.

Держлісагентство України приймає рішення про залучення зведеного загону №24 Чернівецького ОУЛМГ. Прибуває зведений загін №24 Чернівецького ОУЛМГ у складі 2 одиниць техніки та 9 чоловік особового складу та приступає до гасіння лісової пожежі.

Хмельницьке обласне Управління лісового та мисливського господарства