Лісівники запрошують громадян відпочити в рекреаційних комплексах

У пожежонебезпечний період ліси відвідувати не можна, але лісівники пропонують безпечне проведення часу на природі.

Для цього ними відкриті зони відпочинку, більшість з яких розміщені біля доріг. Першочергове завдання таких рекреаційних зон – забезпечити людям безпеку, захистити ліс від пожеж та засмічення.

У Подільському офісі, що об’єднує ліси Чернівецької, Хмельницької та Тернопільської областей, майже 200 відпочинкових зон. Найбільша кількість збудована на Буковині.

“Місця рекреації від лісівників – це безпечні острівки, облаштовані всім необхідним для комфортного дозвілля. Кожен елемент цих зон ретельно продуманий і створений з урахуванням потреб відвідувачів. Ошатні альтанки призначені для різних за чисельністю компаній – від романтичних пікніків удвох до веселих сімейних виїздів. Збудовані дерев’яні накриття, столи з лавами, кам’яні мангали або спеціально відведені та укомплектовані місця для багаття. Для дітей є дитячі майданчики, де їм буде цікаво і безпечно провести час”,

– зазначає очільник Подільського регіонального офісу ДП “Ліси України” Василь Гончар.

На півночі Хмельниччини також цього року запрацювали дві рекреаційні зони європейського стандарту. На території є магазини крафтової продукції “Лісовички”.

Наразі закінчується облаштування відпочинкового комплексу на Тернопільщині, у філії “Бережанське лісомисливське господарство”. Про відкриття лісівники пообіцяли повідомити згодом.

Також триває будівництво зон відпочинку у Ярмолинецький та Кременецькій філіях.

Сергій СУЛИМА.

Фото пресслужби Подільського лісового офісу.

http://www.golos.com.ua/news/185623

Loading