Лісівники Житомирщини запрошують до пунктів рекреації

Сьогодні, 09:47

Мальовничі поліські краєвиди завжди приваблювали своєю красою та неповторністю. Такі місця чарують і притягують – як місцевих жителів, так і автотуристів.

Лісівники філій ДП «Ліси України» у Житомирській області подбали про організацію відпочинку та дозвілля населення. Для комфортного проведення часу на природі у лісових масивах області облаштували 110 рекреаційних пунктів, які вже готові до зустрічі гостей.

Зазвичай такі локації організовують у місцях, які найчастіше відвідують місцеві жителі. Значна їх частина – вздовж автомагістралей для перепочинку подорожуючих з обладнаними місцями для паркування.

Кожна локація – це сучасні альтанки, столи зі зручними лавками, гойдалки, дитячі майданчики, місця для розведення багаття та збору сміття. Лісівники подбали, щоб усі локації були прибрані, та сподіваються на екологічну свідомість відвідувачів.

Території рекреаційних пунктів завжди облаштовують з дотриманням правил та вимог пожежної безпеки. Таким чином лісівники убезпечують лісові масиви від вогню й разом з тим сприяють комфортному відпочинку населення в лісі.

Зауважимо, що на час воєнного стану відвідувати ліси у Житомирській області заборонено, водночас рекреаційні пункти завжди відкриті для відвідувачів.

Бажаємо приємного відпочинку та закликаємо прибирати після себе сміття й залишати місця відпочинку в охайному стані для нових відвідувачів!

http://expreszt.com.ua/news/25805-lsvniki-zhitomirschini-zaproshuyut-do-punktv-rekreacyi.html

Loading