Лісникам Херсонщини зарплату платили колеги з західних регіонів – Державне агентство лісових ресурсів України

5-06-2023, 08:54

Платили з розрахунку мінімальна заробітна плата на кожного працівника.

Фінансування лісогосподарських підприємств Херсонської області в 2022 році із загального фонду не здійснювалося. Лісогосподарські підприємства у 2022 році фінансувалися із спеціального фонду бюджету. Кошторисом на 2022 рік затверджено видатки в сумі 61202 тис. грн.

Відповідна інформація міститься у відповіді Державного агентства лісових ресурсів України на запит журналістів видання Район.Херсон.

Також у відповіді на запит зазначено, що касові видатки за 2022 рік становлять 10099,1 тис. грн. 

«Підприємствам Херсонщини надавали безповоротну допомогу колеги західних регіонів з розрахунку мінімальна заробітна плата на кожного працівника»,

− йдеться у  листі Державного агентства лісових ресурсів України.

Також у відповіді на запит зазначено, що пріоритетним завданням минулого року було збереження лісових насаджень Херсонської області.

Самі заходи на відновлення лісів, лісосмуг та лісових насаджень на території Херсонської області у 2022 році не проводилися. Також вони не проводяться й у 2023 році через причину агресії Російської Федерації проти України.

«Підприємства Херсонської області перебувають на окупованій території»,

− зазначено у відповіді.

https://khersonline.net/lenta/315127-lsnikam-hersonschini-zarplatu-platili-kolegi-z-zahdnih-regonv-derzhavne-agentstvo-lsovih-resursv-ukrayini.html

Loading