Лісова мафія Закарпаття буде ліквідована, у держави не здригнеться рука

By Редакція
27.12.2022

Про це у своєму телеграм-каналі пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/331

Лісова мафія Закарпаття буде знищена.

Свідомо не коментував діяльність на Закарпатті тичасової слідчої комісії Верховної Ради України «Нацресурс». 

Дав змогу висловитися всім незадоволеним, вихлюпнути свою ненависть і злобу на нардепів та бійців ДРБ «Сонечко» ГУР МО України, що здійснюють фізичну охорону членів ТСК.

Думаю, що всі зацікавлені особи зрозуміли – порішати не вдасться. Знаю, що власник бази «Грінвуд-2006» Помпель намагався вийти на голову ТСК Миколу Тищенка через секретаря Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна, але невдало. Не буду переказувати, яке слово з трьох букв передали для любителя державного лісу «на шару».

Якщо хтось не зрозумів, то пояснюю. 

В Україні війна з російськими окупантами. Ми успішно нищимо ворога. Але в цей час знаходяться тилові гниди, які вважають за можливе наживатися за рахунок національних ресурсів, зокрема деревини. 

Цього більше не буде.

Всі кошти від лісогосподарської діяльності будуть йти у бюджет держави, а не ділків, що прикормили окремих столичних високопосадовців.

Неправильно, коли голова обласної військової адміністрації не може вплинути на призначення директора лісгоспу, а все вирішує у Києві болоховець, ясно, що не за красиві очі.

Україна отримує у вигляді кредитів зброї на десятків мільярдів доларів і нам за неї треба буде розраховуватися. Лісом, пшеницею іншими природними ресурсами.

Так, це гірка правда. Але це значно дешевше ніж платити тисячами кращих синів держави, не маючи змоги самостійно забезпечити їх сучасними видами зброї.

Так, ми будемо вимушені торгувати лісом за кордон, дозволити іноземним компаніям заготовляти деревину в Україні, але це значно дешевше ніж кормити мародерів у лісовій галузі. 

Тому ще раз наголошую – вся лісова мафія Закарпаття ( Рахівська, Тячівська, в тому числі) буде ліквідована.

У держави на цей раз не здригнеться рука. Бійці «Сонечка» без вагань виконають винесений вирок.

https://https://t.me/P_Fedaka/331?embed=1

Loading