Лісова пожежа на замінованій ділянці Баштанського лісгоспу спровокувала вибухи

12.09.202315:25

На території Мурахівського лісництва (підрозділ філії «Баштанське лісове господарство»), виникла сильна лісова пожежа, яка стала викликом для лісівників та рятувальників. Внаслідок інциденту, зона пожежі охопила значну площу та призвела до детонації вибухонебезпечних предметів.

За інформацією Південного лісового офісу, пожежа почалася на галявині і протягом всього 30 хвилин поширилася на 3,2 га. Активні дії з гасіння пожежі робити не можна через замінування території.

Внаслідок детонації вибухонебезпечних предметів пожежа перекинулася на додаткові площі, охоплюючи 2,8 гектара та 4,5 гектара відповідно. Лісові та пожежні служби відстежували розвиток подій і намагалися не допустити поширення вогню на більші території, включаючи польову дорогу.

Фахівці доклали всіх зусиль для обмеження площі пожежі та запобігання додатковим загрозам.

Важливо відзначити, що Мурахівське лісництво залишається замінованою територією ще з часів активних бойових дій 2022 року. У зв’язку з цим відвідування лісів заборонено з міркувань безпеки.

https://www.niknews.mk.ua/2023/09/12/lesnoj-pozhar-na-zaminirovannom-uchastke-bashtanskogo-leshoza-sprovotsiroval-vzryvy/

Loading