Лісове волонтерство в Англії

“Лісовий і мисливський журнал”

Лісове господарство Англії достатньо розвинене, працює використовуючи сучасні технології і не забуває про соціальну складову лісів.

Щоб знизити соціальний тиск на спецефічну галузь, отримати лояльність суспільства, лісівники Туманного Альбіну залучають до співпраці всіх охочих: «Якщо ви любите відпочивати на природі, хочете навчитися новим навичкам, познайомитися з новими людьми та стати частиною нашої команди, чому б вам не допомогти своєму лісу?» Організований англійськими лісівниками волонтерський проєкт «Shadow Volunteer» приносить свої плоди.

Адже це не лише тимчасова додаткова робоча сила від місцевих громад, а й підготовка та залучення нових кадрів на постійній основі. Працюючи волонтерами англійці стають членами команди лісового господарства Англії (Forestry England), спостерігаючи за лісівниками та навчаючись у них.

Проєкт «Shadow Volunteer» дає можливість особам зробити кар’єру в лісовому секторі. Програма волонтерства – це не лише цінний досвід для тих, хто бере участь у ній, це дає державним лісам додаткову пару рук для підтримки ресурсів деревини, стежок, місць відпочинку та залучення громад. Це дає нам можливість охопити різноманітне коло людей, щоб дати їм зрозуміти, що означає управляти лісами.

Участь у проєкті добровільна. Однак витрати, наприклад, на проїзд, покриваються. Волонтер також отримує безкоштовне навчання, уніформу, обладнання індивідуального захисту та все, що необхідно для виконання завдань. Проєкт триває 6 місяців, два рази на рік.

Стати учасником програми можна з 18 років.

Людина, яка бере участь у програмі має проводити в лісі, щонайменше, від 1 до 3 днів на тиждень, виконуючи завдання наставника-лісівника від 5 до 8 годин щодня.

Більшість волонтерів після завершення стажування продовжують навчання або працевлаштовуються на оплачувану роботу в екологічному чи лісовому секторі.

Forestry England вже майже 20 років успішно проводить програму «Shadow Volunteer». Після завершення програми волонтери продовжують навчання у вищих навчальних закладах та розпочинають кар’єру на різноманітних посадах, таких, як громадські, навчальні та рекреаційні рейнджери лісового господарства Англії.

Завдяки Програмі волонтери досягають успіху в різних галузевих організаціях, таких, як:

Forestry Commission, National Trust, RSPB, National Parks, Wildlife Trust, Canals and Rivers Trust, The Bushcraft Company, Natural England та багатьох інших.

https://ekoinform.com.ua/?p=16832

Loading