Лісові дороги

Понад 14 000 миль лісових доріг перетинають землі Департаменту природних ресурсів (далі – ДПР), і всі вони підтримуються для захисту чистої води та середовища існування риби за допомогою планів технічного обслуговування та занедбання доріг (RMAP). З 1999 року «ДПР» працює над своїми проєктами RMAP і вже завершила проєкти в усіх шести регіонах. Ми продовжуємо перевіряти водопропускні труби та дороги перед заготівлею деревини, а також не рідше одного разу на десять років, щоб забезпечити вільний прохід риби на всіх етапах життя.

ДПР та Департамент риби та дикої природи штату Вашингтон співпрацювали з Групою впливу на клімат Університету Вашингтона над розробкою моделей, які оцінюють наслідки потенційних змін клімату за шкалою басейну стоку. Результати моделі використовуються для проєктування водопропускних труб і мостів, щоб гарантувати, що вони забезпечують доступ для проходу риби та можуть впоратися з потенційними вищими потоками води через зміну клімату протягом усього терміну служби.

Лісові дороги ДПР є важливою частиною відпочинку на державних землях, чи то на шляху до початку стежки, чи як досвід водіння на дорозі. Понад 5700 миль гравійних доріг відкриті для громадськості на землях, що перебувають під управлінням ДПР, з багатьма милями у великих кварталах з прямим доступом. Однак деякі райони включають довірчі землі, оточені землями приватної власності, і доступ до громадських ділянок може вимагати складних сервітутів.

Проєктування та будівництво доріг має початкові витрати, але довгострокове обслуговування є ключовим для забезпечення доступності земель для управління та відпочинку. Ми працюємо над тим, щоб дороги не забруднювали струмки осадом, і замінюємо водопропускні труби, які блокують прохід риби, на нові водопропускні труби та мости, які імітують природний потік, дозволяючи видам проходити під дорогами.

Наша програма інженерного літнього стажування забезпечує різноманітний досвід у DNR, тоді як стажист отримує досвід роботи, який переноситься на інженерну роботу після закінчення коледжу. Ми надаємо літній досвід, який цінує нашу різноманітну спільноту, в той час, як і стажист, і ДПР визначають, чи вигідна майбутня постійна посада в ДПР для обох сторін.

Лісові дороги | Західна Африка – ДПР (wa.gov)

Loading