Лісові пожежі на Луганщині: За рік в області висадили 8 млн дерев

Впродовж 2021 року на Луганщині лісники разом із волонтерами висадили близько 8 мільйонів дерев

Ігор Максимов
Журналіст регіональної редакції Depo.Донбас

Минулого року на Луганщині анонсували висадку “Естонського гаю” на місцях ділянок, постраждалих внаслідок пожеж 2020 року. Загалом впродовж 2021 року в області висадили близько 8 млн дерев.

Як повідомляють в пресслужбі Луганської ОДА, серед цих дерев 4,4 млн сіянців висадили у рамках програми Президента “Зелена країна”. У 2022 році планують висадити ще близько 20 мільйонів деревних рослин.

“Лісомисливськими господарствами Луганської області у 2021 році було сплачено 90,4 млн грн податків, що на 139 % більше, ніж минулого року. Чистий прибуток державних підприємств області склав 4,8 млн грн. Влітку 2021 року Уряд зменшив відсоток відрахування до бюджету частини чистого прибутку з 80% до 50%”, – зазначають у повідомленні.

В ОДА пояснюють, що це дозволяє закуповувати більше протипожежної техніки з обладнанням та систем спостереження для запобігання виникнення лісових пожеж.

“Також підприємства зможуть збільшити обсяги вирощування посадкового матеріалу для висадки 1 мільярду дерев в рамках програми Президента “Зелена країна”, – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що у Сіверськодонецьку кожне дерево поставлять на електронний облік і створять реєстр.

https://dn.depo.ua/ukr/severodonetsk/lisovi-pozhezhi-na-luganshchini-za-rik-v-oblasti-visadili-8-mln-derev-202202101422942

Loading