Луганщина: Вогнеборці отримали дев’ять пожежно-рятувальних і спеціальних автомобілів

Урочисте вручення нової техніки, що прибула в область, відбулося на території 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС (на знімках).

Ця важлива подія стала можливою за сприяння очільника Луганщини Сергія Гайдая, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Австрія Олександра Щерби, а також за безпосередньої участі компаній “Ростдорстрой”, ПРАТ СНВО “Імпульс”, депутатської та волонтерської підтримки.

Автопарк Луганського гарнізону поповнили дво-, чотири- та восьмитонні повнопривідні пожежні автоцистерни на базі STEYR, МАЗ та КрАЗ, оперативно-піротехнічні машини Mitsubishi L 200, оперативно-піротехнічний водолазний автомобіль Ford Tranzit. Вони вирушать на оперативне чергування до Старобільського, Сватівського, Сєвєродонецького районних управлінь та Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в області.

Вручаючи ключі та сертифікати вогнеборцям, Сергій Гайдай висловив сподівання, що завдяки новому технічному оснащенню Луганщина впорається з новими викликами природних стихій. “Ми і надалі працюватимемо над тим, щоб наші рятувальники мали на озброєнні все, що потрібно для оперативного та вправного реагування на надзвичайні ситуації”, – додав голова ОДА.

Начальник ГУ ДСНС України в області Михайло Пшик зазначив, що завдання, які стоять перед вогнеборцями щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, потребують сучасної пожежно-рятувальної техніки й обладнання. “Сьогоднішнє наше поповнення дев’ятьма пожежно-рятувальними та спеціальними автомобілями допоможе оперативно та якісно виконувати завдання за призначенням, – сказав він. – І наше першочергове зобов’язання – своїми знаннями та вміннями забезпечити якісну роботу цієї так потрібної нам техніки”.

Михайло Пшик від імені рятувальників подякував усім, хто долучився до важливої справи, за піклування про належний технічний рівень і оснащення підрозділів ДСНС.

Іван ТЕРЕЩЕНКО.

Фото прес-служби ГУ ДСНС України в області.

http://www.golos.com.ua/news/139201