Луганщина: Зашумить гай на місці нещодавніх пожеж

Більш як 250 волонтерів зі Львівщини, військовослужбовців та громадських активістів з Луганщини долучилися до створення «Львівського гаю» поблизу селища Осколонівка, яке постраждало внаслідок масштабних пожеж (на знімку).

На трьох гектарах учасники громадської ініціативи в рамках акції «Схід і захід разом!» висадили понад 10 тисяч саджанців дерев хвойних порід.

«Ці саджанці сосни вирощені на Львівщині в суперсучасному розпліднику у спосіб висадки із закритою кореневою системою. Тож деревця мають добре прижитися на Луганщині», — зазначив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Це перша масштабна громадська ініціатива, з якої розпочалося відновлення лісів у Луганській області. Найближчими днями мають надійти саджанці з Тернопільщини та Одещини.

Громадська ініціатива об’єднала також і журналістів. Разом із працівниками редакції газети «Рубіжанські новини» до участі в акції долучилися журналісти буської районної газети «Воля народу», які перебували на Луганщині в рамках проекту медійних обмінів «Змінимо країну разом!».

Фото прес-служби Луганської ОДА.