Луганська область: рятувальники провели спільний рейд у лісовому масиві

Опубліковано: 06.04.2021, 15:05

Інформаційно-профілактичні рейди належать до найбільш дієвих попереджувальних заходів для недопущення виникнення пожеж у лісових масивах. Практично усі лісові пожежі виникають через людську необережність, недбалість та через порушення правил пожежної безпеки громадянами. Тож здійснення роз’яснювальної роботи з місцевим населенням під час пожежонебезпечного періоду проводиться регулярно.

Так, 6 квітня фахівці Новопсковського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області спільно з поліцейським офіцером Новопсковської громади, лісничим Новопсковського лісництва та інспектором з благоустрою Новопсковської селищної ради провели рейд у лісовому масиві. Здійснивши обхід популярних місць відпочинку громадян, учасники рейду з кожним, кого зустріли в цей день у лісі, провели роз’яснювальну роботу. Мета бесіди – спонукати людину замислитись над масштабами негативних наслідків безвідповідальної поведінки.

Рятувальники пояснювали співрозмовникам, що зараз за спекотної та вітряної погоди досить одного недопалка, щоб загорівся сухостій чи хвойний настил і запалав ліс. А чим небезпечні лісові пожежі, знає навіть дитина. Поліцейські, в свою чергу, нагадували про відповідальність за нанесену шкоду природним насадженням, а лісники розповідали, як страждає екологія планети через нищення лісів.

photo_2021-04-06_11-31-29.jpg

ГУ ДСНС України у Луганській області

https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/122763.html