Луцьким рятувальникам закупили обладнання на майже мільйон гривень

Сьогодні 13:24

Напередодні 2023 року міська рада придбала для потреб Луцького підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій необхідне обладнання, що допоможе рятувальникам у період воєнного стану.

Про це повідомили в Луцькраді.

За словами міського голови Ігоря Поліщука, для закупівлі виділили майже мільйон гривень.

«У першу чергу ми придбали станції цифрового зв’язку, щоб підрозділи постійно були в контакті з диспетчерським пунктом. У випадку блекауту відбувається повне знеструмлення, зникає зв’язок та немає контакту між рятувальниками, погіршується чітка координація дій.

Також ми придбали квадрокоптер. Адже якщо виникає масштабна пожежа, горить велике приміщення чи ліс, дрон вкрай потрібен, щоб оцінити об’єми пожежі та розуміти, де необхідно більше гасити і так далі, – розповів міський голова. – Дуже багато придбали професійного обладнання. Зокрема бензорізки, прилади різання по металу, запасні ланцюги для бензопил, освітлювачі, які використовують у разі аварійних ситуацій, великі ємності для харчування, дві автономні теплові пушки та багато іншого».

Ігор Поліщук, спілкуючись із рятувальниками, побажав, щоб у їхній роботі було якомога менше випадків, коли це все обладнання доведеться застосовувати.

Він подякував їм за службу, побажав перемоги та миру: «Щоб ми повернулись до звичного життя, а Україна стала квітучою та успішною країною».

https://www.volynnews.com/news/all/lutskym-riatuvalnykam-zakupyly-obladnannia-na-mayzhe-milyon-hryven/

Loading