Майже 5,6 млн грн збитків – на Харківщині судитимуть 11 працівників лісгоспу (ФОТО)

07.12.2020

За погодженням з Харківською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора державного підприємства «Балаклійське лісове господарство», трьох лісничих, двох старших майстрів лісу та чотирьох майстрів лісу за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), а також ще одного майстра лісу за фактом службової недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України).

За даними слідства, обвинувачені не забезпечили зберігання майна державного підприємства, внаслідок чого невстановлені особи незаконно вирубали майже 500 дерев на території лісового господарства. Загальна сума збитків складає майже 5,6 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало територіальне управління ДБР, розташоване в м. Полтаві, оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.

Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

https://www.gp.gov.ua/ua/news?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=285091