Масштабні пожежі на Луганщині: ДБР розслідує дії посадовців ДСНС

Ганна Железняк·22 жовтня, 14:51

ДСНС у Луганській області

Слідчі ДБР почали перевірку можливої службової недбалості з боку керівництва ДСНС в Луганській області під час лісових пожеж.

Про це повідомляє ДБР.

“Слідчі ДБР розпочали розслідування за фактами можливої службової недбалості з боку керівництва ДСНС в Луганській області, що призвело до загибелі людей, знищенню споруд, будинків, лісових масивів від масштабних пожеж на області” – говориться у повідомленні.

ДБР повідомляє, що попередня кваліфікація – неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що завдало істотної шкоди. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Досудове розслідування триває.

Що відомо

  • На Луганщині масштабні пожежі почались 30 вересня.
  • За попередніми оцінками, орієнтовна площа, пройдена вогнем, складає понад 20 тис. га.
  • Під час ліквідації лісових пожеж виявлено тіла 11 людей, з яких: 3 особи загинуло внаслідок отруєння продуктами горіння, 1 людина – від отриманих опіків, 3 людини – внаслідок серцевих нападів, 4 людини – причина загибелі встановлюється.
  • Поліція назвала джерела займання, які спричинили масштабні пожежі на Луганщині.
  • Слідство розглядає чотири версії виникнення масштабних лісових пожеж на Луганщині.

Суспільне готове надати право озвучити свою позицію керівництву Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Луганській області, чи стороні їх захисту, якщо вони виявлять таке бажання та звернуться у редакцію в будь-який зручний спосіб.

https://suspilne.media/73014-na-lugansini-gotuutsa-do-kapremontu-14-mostiv/