Масштабні пожежно-тактичні навчання із ліквідації загоряння в лісовому масиві відбулись на Закарпатті

ЖИТТЯ  22 травня 2023 року, 11:32  200

Біля с. Шаян на Хустщині відбулися масштабні пожежно-тактичні навчання із ліквідації загоряння в лісовому масиві.

До тренувань, що відбулися в рамках Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020, долучилися рятувальники, лісівники і представники Вишківської тергромади. Також на навчаннях була присутня делегація з румунської комуни Мофтін, що у повіті Сату-Маре, – інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

Після надходження повідомлення про пожежу до місця події негайно направили бійців державних пожежно-рятувальних підрозділів м. Хуст і смт Вишково. Тут вони об’єднали зусилля з працівниками Вишківського лісництва, аби якомога швидше приборкати полум’я.

Воду на гасіння подавали як з пожежної автоцистерни, так і з місцевого озера за допомогою мотопомпи. За легендою, під час ліквідації загоряння один із лісівників отримав травму, тож рятувальники спустили його на ношах, надали долікарську допомогу й передали медикам для подальшої госпіталізації.

Масштабні пожежно-тактичні навчання із ліквідації загорання в лісовому масиві відбулись на Закарпатті

Рятувальники розповіли про нічну пожежу на Закарпатті

Джерело: PMG.ua

https://pmg.ua/life/115846-masshtabni-pozhezhno-taktychni-navchannya-iz-likvidacii-zagorannya-v-lisovomu-masyvi-vidbulys-na

Loading