Міндовкілля відкрите до діалогу з громадськістю у сфері захисту довкілля

29 Червня 2021, 18:43
Громадська рада

Громадська рада при Міндовкіллі провела засідання у змішаному онлайн/офлайн форматі. 

Офлайн зустріч пройшла у зеленій аудиторії НУБІП – унікальному ботанічному саду Києва.

З членами громадської ради при Міндовкіллі поспілкувалися заступники Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець та Михайло Хорєв.

Руслан Стрілець розповів про законодавчі ініціативи Міндовкілля та роботу сучасної цифрової платформи “ЕкоСистема”: “На сьогодні вже перші послуги повноцінно працюють у ЕкоСистемі. Плануємо до кінця року активувати й решту послуг та оприлюднити у формі відкритих даних понад 170 реєстрів. Наша мета зробити послуги, які надає сьогодні Міндовкілля, зручними та зрозумілими для людей”.

Михайло Хорєв розповів про роботу над проєктом Водної стратегії України. За його словами, цей документ розроблений за дорученням Президента України та рішення РНБОУ і має сформувати модель водного сектора, визначити пріоритети водної політики у всіх секторах економіки України. 

У Міндовкіллі завжди відкриті до пропозицій та зауважень з боку громадськості. Адже так ми враховуємо думки українців під час формування наших регуляторних рішень та законодавчих ініціатив і це знаходить відповідне відображення у нормативних документах, які подаються до Уряду чи Верховної Ради України. 

Також під час громадської ради обговорили:

  • стале відновлення лісів, лісокористування та реформи лісової  галузі;
  • законопроєкт «Про території Смарагдової мережі»;
  • проблемні питання Куяльницького лиману. 

Домовилися провести декілька воркшопів для громадськості у сфері дозвільно-ліцензійної діяльності міністерства.

https://mepr.gov.ua/news/37661.html