Міндовкілля заявило про повноцінний старт роботи

Відомство у повному обсязі може зосередитись на формуванні і реалізації державної екологічної політики та ефективному впровадженні реформ

Міндовкілля
Роман Абрамовський

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України заявило про повноцінне відновлення своєї роботи. Про це ідеться у заяві на сайті відомства.

За словами міністра захисту довкіллля та природних ресурсів Романа Абрамовського, завдання, яке поставив  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль – у стислі терміни налагодити роботу Міндовкілля. І на сьогодні Міністерство має власне Положення, затверджено структуру апарату, штатний розпис і кошторис.

“Станом на 05 серпня 2020 року заповнено понад 30% від штатної чисельності працівників. Відтепер ми у повному обсязі можемо зосередитись на формуванні і реалізації державної екологічної політики та ефективному впровадженні реформ», – заявив міністр

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 27 травня утворив Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

Було вирішено розділяти міністерства саме шляхом виділення Міністерства захисту довкілля. Це значить, що Міністерство енергетики працювало у штатному режимі, а в цей час ті структури, що входили до колишнього Мінекоенерго і відповідали за довкілля,   організовувалися у нове міністерство.

Актуально

https://greenpost.ua/news/mindovkillya-zayavylo-pro-povnotsinnyj-start-roboty-i13770