Мінекології хоче завдати нищівного удару… екологічному контролю: змінити вивіски, замість розв’язання проблем

Олег Коломиец


Поки рашисти нищать екологію нашої країни, міністерство, яке має опікуватися навколишнім середовищем хоче взагалі зупинити процес підрахунку збитків, завданих агресією рф.
Пише Знай.юа.

Саме так пояснюють дивне рішення Міністерства екології на чолі з Русланом Стрільцем. Під час повномасштабного вторгнення замість реальних дій та фінансування, вони вирішили влаштувати фейкову “новацію”. Про це, зокрема пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук Президентка Асоціації професіоналів довкілля PAEW Людмила Циганок.

“Скільки можна імітувати реформу державного екологічного контролю зміною вивісок? Днями стало відомо, що готується «новація» від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України. Розпорядження, яке в умовах сьогодення ліквідовує Державна екологічна інспекція України та перейменовує її в нову службу… Фсьоооо… Глобально реформа на цьому закінчується… Чому? Бо реальна реформа потребуватиме не чергового паперового рішення, а реальних коштів, реальних кваліфікованих кадрів, реальних нових правил…”, – висловлює здивування екологиня.

Також Людмила Циганок зазначає, що ця псевдореформа потребуватиме ще й чималих витрат з держбюджету. Тобто, Мінекології буде просити гроші на зміни вивісок, замість того, щоб спрямувати кошти на допомогу нашим бійцям та наближення перемоги. Можна тільки уявити, скільки захоче витратити відомство Руслана Стрільця на ці безглузді ініціативи та скільки дронів можна було б придбати за ці кошти.

“Вже на етапі ліквідації ДЕІ потрібні значні додаткові витрати з державного бюджету на проведення заходів з ліквідації (здійснення законодавчо встановлених виплат працівникам при звільненні, здійснення процедур повʼязаних з ліквідацією Держекоінспекції тощо). Міндовкілля не надає жодних вагомих обґрунтувань необхідності внесення запропонованих змін, оскільки крім зміни назви Інспекції жодних змін по суті його діяльності у проєкті змін до Концепції не передбачено. І як запропоноване реформування відповідає Закону України «Про правотворчу діяльність»? Цікава думка щодо запропонованих заходів від Міністерства фінансів України, Рахункова палата, Державна регуляторна служба України і бачення самого Міндовкілля”, – зауважила Людмила Циганок.

https://ukrainianwall.com/society/108899-minekologiji-hoche-zavdati-nishchivnogo-udaru-ekologichnomu-kontrolyu-zminiti-viviski-zamist-virishennya-problem

Loading