Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець розповів про екологічний тероризм росіян та наслідки можливого підриву Каховської ГЕС

21 жовт. 2022 р.

Уряд робить все можливе, щоб цієї зими українці були з теплом.

Прем’єр-міністр України поставив чіткі завдання для сталого проходження осінньо-зимового періоду у 2022-2023 роках. З цією метою лісгоспи здійснюють заготівлю паливних дров для населення. Щоб спростити та зробити зручним купівлю дров українцями ми створили державний інтернет-магазин “ДроваЄ”.

Магазин вже працює та лісгоспи приймають замовлення від українців. У декілька кліків кожен може придбати собі чи своїм рідним дрова на зиму та ще й з доставкою додому.

Для цього потрібно:

✔️Зайти на ресурс https://drovae.gov.ua/ та авторизуватися через електронний цифровий підпис або банк, яким користуєтеся.

✔️Вказати адресу доставки дров. Система автоматично підтягне найближчі до вас лісгоспи та продукцію, яку можна замовити. Кожен постачальник буде пропонувати той асортимент, який є в наявності.

✔️Визначитися із видом та обсягом деревини, обрати функцію з доставкою чи без.

✔️Оплатити замовлення або чекати на дзвінок оператора для вирішення питань з логістикою.

Звертаю увагу, що на одну фізичну особу встановлено ліміт на покупку в 15 кубометрів дров на опалювальний сезон. Тому для уникнення зловживань і оптових закупівель в магазині діє система авторизації користувачів.

Заготівля ж дров для українців триває. Вже реалізовано 2 млн 439 тис. кубометрів деревини. На складах наразі знаходиться близько 187 тис. кубічних метрів. Загалом до кінця року лісгоспи Держлісагентства планують реалізувати 1,1 млн кубічних метрів дров.

Нагадую, що для забезпечення паливними дровами найбільш вразливих категорій громадян на прифронтових територіях Уряд розподілив серед обласних військових адміністрацій 563 мільйони гривень. Вони підуть на закупівлю та доставку дров для населення Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Водночас, під «сокиру» українські ліси ніхто не пускає. Додаткова заготівля дров паливних у 2022 році здійснюється за рахунок невикористаного ліміту заготівлі деревини за минулі роки.

Тож продовжуємо працювати на спільну мету – перемогу над рашистами та відбудову країни. Вистоїмо та все подолаємо!

Loading