Мінна безпека: Які типи мін загрожують українцям і як від них уберегтися | Жити далі


Телеканал 1+1

На сьогодні більше 480-ти випадків є підриву мирного населення на мінах чи розтяжках. Загинуло, на жаль, більше 330-ти цивільних людей. Сергій Шевченко — переселенець з Краматорська. Після окупації Донеччини він з дружиною був змушений покинути рідний дім. Подружжя оселилося у тихому селі під Києвом поряд із мальовничим лісом. Але у лютому 22-го російська армія перетворила їхній улюблений ліс на мінне поле. Які типи мін загрожують українцям і як від них уберегтися? Дивіться у відео.

Поділіться в коментарях, чи натрапляли ви на ворожі міни? Де саме це трапилось? І якими були ваші дії?

1+1 media за підтримки Благодійної організації “Cмарт Ангел” запускає масштабний мультижанровий спецпроєкт “Жити далі”. Його мета — допомогти українцям справлятися з негативними емоціями, піклуватися про ментальне здоровʼя, знайти нові точки опори та продовжувати жити, навіть коли наше мирне життя через повномасштабну війну рф в Україні поставлено на паузу.

Дивіться на YouTube-каналі 1+1 щодня (з понеділка по пʼятницю), відеоролики на такі теми: Ментальне здоровʼя, Життя в безпеці, Добробут і фінанси, Надихаючі історії та Українська ідентичність.

Loading