Моніторили лісові масиви разом

Літо – це не тільки сезон відпусток, пікніків і відпочинку на свіжому повітрі. Спека і людський фактор – головні чинники виникнення вогню в лісі. Тому лісівники Чорноліського лісгоспу спільно з службою порятунку та правоохоронцями постійно проводять моніторинг лісових масивів для виявлення порушень правил поведінки відпочиваючих, проводять роз’яснювальну роботу та розповсюджують пам’ятки з правилами безпечного поводження з відкритим вогнем.

У лісових масивах Знам’янського лісництва найбільша територія лісового фонду, яка прилягає до міської смуги та має найбільшу кількість об’єктів, де відпочивальники проводять час. Надзвичайна увага приділяється улюбленому місцю відпочинку знам’янчан, це лісовий ставок, який в народі називають Копанкою. Тому найчастіше рейдові бригади відвідують саме цю територію. Крім правил поведінки в лісі та з відкритим вогнем рейдова бригада нагадує відпочивальникам бути обережними на воді, стежити за дітьми та не нехтувати простими правилами, безпеки адже саме вони можуть відвести неочікувану біду.

Лісівники нагадують, що нині виникає найвищий рівень пожежної безпеки. Тому треба бути дуже обережними з вогнем. Не кидайте без нагляду недопалки, не загашені вогнища, не паліть сміття та суху траву поблизу насаджень та будівель. Будьте розважливими та бережіть себе і природу.

https://21ch.kr.ua/news/monitorili-lisovi-masivi-razom-1626343655.html