Моя робота в лісовій галузі – Вікторія БІЛОУСОВА

Вікторія Білоусова – перший заступник начальника Закарпатського ОУЛМГ

❗️Останнім часом на просторах соціальних мереж та сайтах ЗМІ ширяться фейки про мою роботу в лісовій галузі…

Стояти збоку й критикувати чужу працю й досягнення, звісно, найлегше, бо сьогодні у цій справі «хтось» здобув неабияку майстерність.

«Хтось» свою заздрість, злість та жовч уміло маніпулюючи словами і фактами, виливає в суспільство для дезінформації! Проте, у мене є свої моральні принципи і я не звертаю абсолютно ніякої уваги на весь цей бруд, а навпаки, продовжую займатися улюбленою справою!

Зауважу, що на сьогодні є дуже шалений попит на дрова паливні населенням краю. Головне без паніки, ми шукаємо всі шляхи вирішення даної проблеми.

Економічними передумовами *рубок догляду за лісом* є: одержання додаткової деревини для потреб народного господарства.

Посадити ліс або забезпечити благонадійне природне поновлення під наметом материнського деревостану, це ще не значить виростити цільовий деревостан.

Рубки догляду – це добір кращих дерев і створення для них сприятливих умов росту шляхом періодичного видалення з насадження дерев менш цінних порід або відсталих у рості. Головна лісівнича мета рубок догляду – формування чистих високопродуктивних і змішаних насаджень з тих деревних порід, що відповідають даним умовам виростання і до моменту головної рубки утворять максимальний запас високоякісної деревини.

Така сутність догляду за лісом!

Люблю свою роботу…

Вікторія Білоусова – перший заступник начальника Закарпатського ОУЛМГ

 358 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.