МВС пропонує новий підхід до ліквідації надзвичайних ситуацій +

ДСНС України 

Центр супутникового моніторингу та збільшення кількості протипожежних літаків: МВС пропонує новий підхід до ліквідації надзвичайних ситуацій. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров під час круглого столу в рамках форуму «Велике Будівництво: Авіація. Туризм», який проходив 25 листопада в Міжнародному аеропорту «Бориспіль».

«Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський анонсував створення авіаційного європейського хабу, основна ідея якого – розширення можливостей у боротьбі з лісовими пожежами. Ми маємо не тільки протидіяти, а й прогнозувати виникнення таких надзвичайних ситуацій. Саме тому МВС пропонує створити Ситуаційний центр супутникового моніторингу, який виявлятиме лісові пожежі на ранній стадії, робитиме термальні супутникові знімки та контролюватиме ситуацію не тільки в Україні, але й на території інших європейських держав (за їх зверненням)»,

– зазначив Сергій Гончаров.

Заступник міністра внутрішніх справ зауважив, що важливим питанням залишається збільшення кількості протипожежних літаків.

«Наразі в ДСНС є чотири літаки Ан 32п, які працюють в умовах високогір’я, злітають з необладнаних злітно-посадкових смуг та можуть нести 8 тонн води для пожежогасіння. Ми плануємо збільшити їх кількість до 2028 року, щоб мати можливість боротися з пожежами та допомагати іншим країнам. До кінця цього року очікуємо підписання контракту з ДП «Антонов» на придбання ще одного літака»,

– сказав Сергій Гончаров.

Заступник голови ДСНС Руслан Білошицький зауважив, що Державна служба з надзвичайних ситуацій вже отримала шість вертольотів французького виробництва Н-225.

«Загалом ДСНС має 20 одиниць авіаційної техніки – 7 літаків та 13 гелікоптерів. Посилили матеріально-технічну базу, зокрема відбудували ангари для збереження літальних апаратів, почали розбудовувати сервісний центр, який буде обслуговувати техніку не тільки Служби, а й МВС в цілому, підготували 54 авіаційних спеціалістів»,

– сказав він.

***

МВС пропонує створити Ситуаційний центр супутникового моніторингу для раннього виявлення лісових пожеж

BYРЕДАКЦІЯ ІТТА12 ГОДИНИ AGO

Київ. 25 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністерство внутрішніх справ України пропонує вдосконалити підхід до ліквідації надзвичайних ситуацій, зокрема лісових пожеж шляхом створення Ситуаційного центру супутникового моніторингу, розповів заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, повідомляє прес-служба МВС України.

“Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський анонсував створення авіаційного європейського хабу, основна ідея якого – розширення можливостей у боротьбі з лісовими пожежами. Ми маємо не тільки протидіяти, а й прогнозувати виникнення таких надзвичайних ситуацій. Саме тому МВС пропонує створити Ситуаційний центр супутникового моніторингу, який виявлятиме лісові пожежі на ранній стадії, робитиме термальні супутникові знімки та контролюватиме ситуацію не лише в Україні, а й на території інших європейських держав (за їхнім зверненням)”, – розповів Гончаров на форумі “Велике будівництво: Авіація. Туризм”, який відбувся у четвер у Міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

Він також наголосив, що важливим питанням залишається збільшення кількості протипожежних літаків.

“Наразі ДСНС має чотири літаки Ан 32п, які працюють в умовах високогір’я, злітають з необладнаних злітно-посадкових смуг та можуть нести 8 тонн води для пожежогасіння. Ми плануємо збільшити їхню кількість до 2028 року, щоб мати можливість боротися з пожежами та допомагати іншим країнам. До кінця цього року очікуємо на підписання контракту з ДП “Антонов” на придбання ще одного літака”, – сказав Гончаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *