Микола Тищенко заявив про замах “лісової мафії”: поліція відреагувала на гучну заяву

Анастасія Печенюк

22:02, 09.04.23

Нардеп стверджує, що “лісова мафія” підпалила автівку за допомогою дрона.

Народний депутат Микола Тищенко заявив про нібито здійснення замаху на політичного діяча, члена тимчасової слідчої комісії, якому погрожувала “лісова мафія”. У поліції не підтверджують, але і не спростовують його слова.

За словами Тищенка, у Вербну неділю, 9 квітня, було здійснено підпал автомобіля політичного діяча, чиє ім’я він не розкрив. Нардеп переконує, що цій людині погрожувала “лісова мафія” з метою припинити перевірки лісових господарств.

“Вітаю всіх вірян із Вербною Неділею. З нами Бог, бо правда на нашому боці. А отже і перемога також. Та, на жаль, у це велике свято у мене погана новина. Сьогодні вночі на одного з членів нашої тимчасової слідчої комісії, політичного діяча та на його родину було скоєно замах на життя, разом з цим спалено його автомобіль. За однією з версій було застосовано дрон, після вибуху вщент згоріла автівка, яку раніше ми застосовували для перевірок лісогосподарств. … Найприкріше, що ми неодноразово зверталися до правоохоронних органів з повідомленням про погрози членам ТСК від лісової мафії. В тому числі числі під відеозапис на одному із засідань”, – стверджував нардеп.

https://www.unian.ua/player/0tFrNJSR

Тищенко заявив про замах лісової мафії та показав підпалену автівку

https://www.unian.ua/incidents/mikola-tishchenko-zayaviv-pro-zamah-lisovoji-mafiji-policiya-vidreaguvala-na-guchnu-zayavu-12212202.html

Loading