Миколаївські рятувальники щодня вдосконалюють професійні навички, та використовують сучасну техніку

04.05.2023 16:20

Сучасна техніка та оснащення дозволяють убезпечити особовий склад Головного управління ДСНС України у Миколаївській області від перебування у безпосередній близькості до зони надзвичайної ситуації, події, або пожежі. Використовуючи дистанційні, механізовані роботи для виконання завдань з пожежогасіння, так і для розмінування територій. Залучаючи безпілотні літальні апарати для обстеження з повітря зони проведення робіт, нетехнічного обстеження щодо знаходження боєприпасів, підводні та надводні апарати для обстеження та розмінування водних акваторій. Тож, вдосконалюючи професійні навички рятувальники систематично проводять тренування та навчання.

Так, 3 травня, нову техніку опановували співробітники аварійно-рятувального загону спеціального призначення. Тренувались  в одному з лісових урочищ Миколаївського району області у керуванні квадроциклом та відточували майстерність управління безпілотними літальними апаратами. Провівши моніторинг лісового масиву,  поспілкувались з його відвідувачами, говорили про мінну та пожежну безпеку та вручили громадянам профілактичні листівки.

https://dsns.gov.ua/uk/news/ostanni-novini/mikolayivski-riatuvalniki-shhodnia-vdoskonaliuiut-profesiini-navicki-ta-vikoristovuiut-sucasnu-texniku

Loading