Мисливство ­ – це спочатку про турботу. І в час війни – особливо

 
Прес-служба Волинського ОУЛМГ

Війна знищує дім не лише людей, а й диких тварин. Ще точно не відомо, якими є масштаби втрат природи. Але вже очевидно, що після Перемоги нам доведеться відновлювати в тому числі популяцію багатьох видів.

Працювати над цим уже мають регіони, де є такі умови та можливості.

У волинських держлісгоспах цього року продовжували інвестувати у вольєрне господарство. Випускали у дику природу оленів, кабанів, фазанів.

Зараз у мисливських угіддях державних підприємств області облаштовано 30 вольєрів для утримання та розведення мисливських видів.

Кабана – 20 (площа 249 га);

Оленя – 3 (площа 1259 га);

Фазана – 5 (площа 17800 м2);

Качки – 2 (площа 11000 м2).

Протягом року на перетримання у вольєрі завезли 100 оленів європейських, 25 особин оленя плямистого випустили у дику природу.

Також у природне середовище лісівники області випустили понад 500 кабанів та більше 5000 фазанів. Ці види уже вирощені на Волині.

Лісівники докладають чимало зусиль, щоб тварини прижилися та почувалися комфортно. Особливої уваги дикі звірі потребують у холодний період. Взимку їм значно важче самостійно знайти їжу. Щоб допомогти тваринам, у лісі облаштовують біотехнічні споруди.

Загалом в угіддях волинських держлісгоспів є спеціальні годівнички для козуль та оленів – більше 200 штук, підгодівельні майданчики для кабана – їх у мисливських угіддях держлісгоспів облаштовано 350, солонців – понад 700 штук. Створено 50 підгодівельних комплексів.

Також – навіси для підгодівлі фазана – зараз їх уже більше 100.

Щодня єгері перевіряють, чи достатньо наповнені годівнички. І за потреби поновлюють запаси. Їдучи в ліс, незважаючи на погодні умови.

P.S. Нагадаємо: полювання на воєнний період у країні заборонено!

https://lisvolyn.gov.ua/?p=62980

Loading