На Буковині найкраща у Карпатах ситуація з лісами, – глава Держлісагентства

Ситуація з лісами на Буковині – найкраща в Карпатському регіоні.

Про це вчора заявив голова Держлісагентства України Василь Кузьович, який здійснював ознайомчу поїздку лісопідприємствами Карпатського регіону України.

На Буковині він побував у Сторожинецькому держлісгоспі: у Чудейському лісництві оглянув ділянку лісовідновлення способом збереження природного поновлення на площі 2,3 га, лісовий розсадник. А у Банилівському лісництві – вольєр зубрів.

Також Василь Кузьович побував у Карпатському лісництві ДП СЛАП “Карпатський держспецлісгосп”, де йому показали місцеву шишкосушарку. А путильським лісівникам він вручив ключі від нового екскаватора. Бачив голова Держлісагентства України , як тут відновлюються дороги після паводку, відвідав розсадник у Дихтинці та деревообробний цех в Усть-Путилі.

На Буковині найкраща у Карпатах ситуація з лісами, – глава Держлісагентства

– На Буковині ситуація з лісами найкраща в Карпатському регіоні країни, – заявив Василь Кузьович. – Найгірша ж на Прикарпатті. Приємно, що буковинські лісівники дбають про лісовідновлення, вміють це робити, добре господарюють. Розроблена ними модель насаджень має бути запозичена їхніми колегами з інших областей України.

Голова Держлісагентства також розповів про те, що нині розробляється лісова національна політика й критично висловився про господарювання в національних парках країни й приватизацію лісів. А ще повідомив, що будуть кадрові зміни в лісовій галузі та нова система охорони лісів.

На Буковині найкраща у Карпатах ситуація з лісами, – глава Держлісагентства

https://molbuk.ua/chernovtsy_news/204850-na-bukovyni-naykrascha-u-karpatakh-sytuaciya-z-lisamy-glava-derzhlisagentstva.html