На Буковині продовжують рубати ліс

Тлом до сьогоднішніх новин про паводки на Західній Україні є практично постійна вирубка лісів. Про розкриття чергового механізму незаконної вирубки повідомили у чернівецькій прокуратурі.

«…встановлено причетність до оборудок посадовців одного із державних лісогосподарських підприємств, які шляхом службового підроблення із заниженням як обсягу, так і сортності лісодеревини організували незаконну вирубку цілком здорових дерев. До протиправної діяльності зловмисники залучили фахівців підприємства лісозахисту, спільно з якими фальсифікували документи лісовпорядкування», – йдеться у повідомленні.

У службових приміщеннях лісництва, а також за місцями проживання чиновників начебто вилучили речі та документи, які підтверджують   протиправну  діяльність.

Наразі триває досудове розслідування за ч.3 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, екоактивісти впевнені, що паводки на Західній Україні спричинили масові вирубки лісів (фото).

https://greenpost.press/news/na-bukovyni-prodovzhuyut-rubaty-lis-i9580