На Буковині, Тернопільщині та Хмельниччині лісівники активізували рейдові перевірки у лісах

Про це розповів очільник Подільського регіонального офісу ДП «Ліси України» Василь Гончар.

“Від початку року працівники нашої державної лісової охорони усіх трьох обласних філій Подільського офісу вже провели понад 430 рейдових перевірок. З них на Хмельниччині – 279 рейдів, Буковині – 100, Тернопільщині – 52.

Перевірками виявлено незаконні рубки в обсязі 50 кубометрів. Шкода, заподіяна лісу, становить майже 900 тисяч гривень. Правоохоронним органам передано 13 матеріалів.

Загалом за два місяці складено 20 адмінпротоколів на порушників, 18 з них – за незаконну рубку дерев і чагарників (ст. 65 КУпАП), два – за порушення правил полювання (ст. 85 КУпАП).

Рейдові перевірки в масивах державного лісового фонду та прилеглих доріг є цілодобовими”, – каже керівник офісу.

За його словами, для посилення роботи у цьому напрямку створюються окремі групи спільно з працівниками поліції. Таких груп в офісі – 50. У них працює 341 особа, з них 294 – працівники лісового господарства.

“Хочу наголосити, з початком весни рейдові групи патрулюватимуть лісові масиви у посиленому режимі. Увагу звертатимуть не лише на охорону лісових насаджень, а й первоцвітів, які занесені до Червоної книги України”, – зазначає Василь Гончар.

Сергій СУЛИМА.

На знімку: рейдова група філії “Сокирянське лісове господарство”.

http://www.golos.com.ua/news/176377

Loading