На Черкащині працює міжвідомча робоча група щодо запобігання виникненню лісових пожеж

21.06.2022

На Черкащині розпочала роботу міжвідомча група з надання практичної та методичної допомоги  щодо підвищення ефективності запобігання виникненню лісових пожеж та пожеж в екосистемах. Працюватиме робоча група протягом тижня в Управлінні та у лісогосподарських підприємствах. У складі її  – представники ДСНС України та Держлісагентства України.

У ході роботи заплановано огляд лісопожежних станцій,  пунктів зосередження пожежного інвентарю та спорядження, техніки для пожежогасіння, загального стану матеріально-технічного забезпечення лісогосподарських підприємств щодо протидії пожежам у лісових масивах.

Робочою групою будуть опрацьовані питання щодо планів протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації, що пов’язані з пожежами у природних екосистемах, інструкції про порядок взаємодії Черкаського ОУЛМГ та ГУ ДСНС України у Черкаській області. Буде проаналізовано діяльність диспетчерської служби в лісових господарствах, організацію моніторингу пожеж через системи відеоспостереження, функціонування відомчої пожежної охорони, стан облаштування місць для забору води, мінералізованих смуг у лісових масивах та інших заходів для запобігання лісових пожеж.

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

https://lis-ck.gov.ua/?p=31189

 75 total views,  1 views today

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.