На Херсонщині триває пожежонебезпечний період

25/09/2020

Наша країна посідає восьме місце за кількістю лісів на території. Половина лісів України була створена штучно. 649 постійних розсадників, де вирощують величезну кількість постійних посадкових матеріалів, функціонують і зараз.

Попереджаємо про велику загрозу для лісових насаджень через надмірну засуху і нагадуємо населенню про обмеження відвідувати ліси при найвищому класі пожежної небезпеки, коли забороняється: відвідувати ліси розводити багаття у лісі та на іншій відкритій території, заїжджати до лісу машиною і відвідувати хвойні насадження. Палити, кидати непогашені сірники та недопалки. Не можна заправляти пальне під час роботи двигуна і спалювати рослинність як у лісі, так і поблизу нього.

Протягом літа лісівникам державного підприємства «Великокопанівське лісомисливське господарство», завдяки попереджувальним протипожежним заходам та посиленій охороні, вдалось уникнути великих лісових пожеж. Так з початку року ними зафіксовано 9 пожеж на площі 2,09 гектарів.  Але літня спека, перейшла в осінню. Клімат змінюється глобально, і ми підлаштовуємось до цих змін.  Тож посилена охорона лісів від пожеж триває. Вкотре нагадуємо, що відвідування лісів ЗАБОРОНЕНО!

Закликаємо бути свідомими та не допустити пожежі в лісі! Давайте разом берегти наш ліс!

Великокопанівська ОТГ