На Кіровоградщині триває профілактична робота у лісових масивах

DSNSKIROV

30 травня рятувальники спільно з лісівниками та правоохоронцями провели роз’яснювальну роботу у парку Перемоги м. Кропивницький. Спілкування з профілактичною метою в популярних місцях відпочинку громадян відбулися і в інших населених пунктах Кіровоградщини.

Громад закликали бути вкрай обережними з вогнем під час відпочинку: розкладати багаття тільки у спеціально відведених місцях і дотримуючись правил після відпочинку обов’язково переконатись, що вогнище згасло, і не залишати сміття не дозволяти дітям бавитись сірниками, запальничками, підпалювати суху траву не палити сміття, не кидати сірників або недопалків.

Учасники рейду наголосили відпочивальникам, що за випалювання рослинності та провокування пожеж у екосистемах законодавством передбачена сувора відповідальність, адміністративна та кримінальна. Щоб поради були більш переконливими, громадянам вручали листівки із застереженнями, правилами безпеки, алгоритмом дій у надзвичайній ситуації та вказаним номером виклику пожежно-рятувальної служби – «101».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *