На Кіровоградщині з метою запобігання пожежам лісівники, рятувальники та поліцейські проводять спільні патрулювання у лісах та лісопаркових зонах

10.05.2021, 12:55

10 травня співробітники управління лісового та мисливського господарства спільно із працівниками ГУ ДСНС України у Кіровоградській області, Національної поліції здійснили спільне патрулювання у лісопарку Салганні піски м. Кропивницький та, щоб попередити займання у екосистемах, провели серед населення роз’яснювальну роботу й роздали листівки із застереженнями. З цією ж метою провели роз’яснювальну роботу у лісових масивах і мобільні групи у складі рятувальників, лісівників та поліції на території інших населених пунктів області.  

У ході спілкування з відпочивальниками організатори рейдів наголосили, що під час пожежонебезпечного періоду заборонено розкладати багаття за межами спеціально відведених зон відпочинку, підпалювати суху траву, очерет, торішні пожнивні залишки, сміття на дачних ділянках, городах і полях, кидати у суху траву непогашені сірники чи недопалки, оскільки такі дії можуть призвести до пожежі житлових і господарчих будівель, лісу та навіть коштувати палієві життя. Правоохоронці також зазначили, що за порушення правил пожежної безпеки у екосистемах накладається покарання у вигляді штрафу або ув’язнення.

20210507_080727.jpg

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

https://www.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/124068.html