На Київщині приватне товариство заволоділо ділянкою лісу на 1,9 млрд грн: прокуратура вимагає повернення

23 Січ, 19:08

Білоцерківська окружна прокуратура через суд вимагає скасувати рішення про державну реєстрацію права постійного користування та повернути земельну ділянку лісогосподарського призначення площею понад 28 га вартістю понад 1,9 млрд грн у власність держави. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

«Прокуратура встановила, що вказана земельна ділянка перебувала у державній власності та передана у постійне користування ДП «Білоцерківське лісове господарство» ще у 2005 році. Проте, державний реєстратор без будь-яких правових підстав незаконно зареєстрував право постійного користування на неї за приватним товариством.

Реагуючи на виявлений факт, прокуратура до суду направила позовну заяву. Наразі Господарський суд Київської області відкрив провадження за позовом прокуратури», – ідеться в повідомленні.

Також, за цим фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 365-2 КК України. Наразі триває досудове розслідування.

https://www.kyivschina24.com/news/na-kyyivshhyni-pryvatne-tovarystvo-zavolodilo-dilyankoyu-lisu-na-19-mlrd-grn-prokuratura-vymagaye-povernennya/

Loading