На Луганщині підірвався автомобіль – постраждалі у важкому стані

Сьогодні, 9 жовтня, під час гасіння пожежі в районі с. Болотенне Станично-Луганського району Луганської області внаслідок наїзду автомобіля лісового господарства на невстановлений вибухонебезпечний предмет відбулася детонація, внаслідок чого отримав контузію пожежний-рятувальник з Полтавщини та два працівника ДП «Станично-Луганське ДЛМГ».

У результаті вибуху травмовано водія пожежного автомобіля Водомир Дзюбенко, майстра лісу Станично-Луганського лісництва Романа Кравцова народження та співробітника ДСНС – Володимир Мазур.

Постраждалих у важкому стані доставлено до Станично-Луганської районної лікарні. Пожежний автомобіль ремонту не підлягає.

Прес-служба Держлісагентства

Подробиці про підірваних лісівників та рятувальника на лінії розмежування

Як уже повідомлялося, сьогодні, 9 жовтня, під час гасіння великої пожежі на лінії розмежування, а саме на землях Валуйської селищної ради, яка розповсюджується із заплавної частини р. Сіверський Донець стався підрив працівників ДП «Станично-Луганське ДЛМГ» та пожежника-рятувальника, сержанта служби ЦЗ ДПРП-1.

Протипожежний автомобіль прямував у напрямку сіл Сизе та Болотене Станично-Луганського району та шпилькового лісового масиву Піщаного лісництва.

Внаслідок нещасного випадку – підриву на протитанковій міні пожежного автомобіля Станично-Луганського лісництва двоє працівників Станично-Луганського лісництва Володимир Зюбенко та Роман Кравцов й працівник ДСНС – Володимир Мазур (пожежник-рятувальник, сержант служби ЦЗ ДПРП-1 смт. Велика Богачка), отримали поранення.Наразі постраждалих доставлено до медичного закладу району, де їм надають допомогу. Стан працівників лісового господарства на 17 годину задовільний.

Роман Кравцов знаходиться у лікарні під наглядом лікарів, а Володимир Зюбенко після наданої первинної медичної допомоги відправлений додому на амбулаторне лікування. Працівник ДСНС знаходиться у реанімаційному відділенні місцевої лікарні.